facebook 600 100 256 Kontakt

Jestem dyplomowanym psychologiem-psychoonkologiem, psychoterapeutą. Pracuję w nurcie integracyjnym korzystając często z metod terapii poznawczo-behawioralnej, czy terapii systemowej, która jest mi szczególnie bliska. Jako członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, zapewniając pacjentom maksymalne poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji. W gabinecie konsultuję osoby dorosłe (pełnoletnie) indywidualnie, prowadzę również terapię par i małżeństw oraz terapię online.

     Ukończyłam studia magisterskie na wydziale psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS, studia podyplomowe w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychoonkologia oraz 5-letnie akredytowane szkolenie dla psychoterapeutów w Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii. Dbając o stałe poszerzanie swoich kwalifikacji, ukończyłam I stopień 4-letnich studiów podyplomowych w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS. Jestem także terapeutą I stopnia  RTZ – Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – TSR.

psycholog tychyW przeszłości ukończyłam studia magisterskie na wydziale zarządzania, a wiele lat praktyki dało mi szeroką wiedzę z zakresu problemów współczesnego biznesu, które często przekładają się na dolegliwości somatyczne zgłaszane przez pacjentów. Współpracowałam między innymi ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie – Kliniką Chirurgii Onkologicznej oraz Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku.

Zapraszam serdecznie: Beata Czerny