facebook 600 100 256 Kontakt

Jestem dyplomowanym psychologiem – psychoonkologiem oraz psychoterapeutą w drodze do certyfikatu. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz studia podyplomowe w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychoonkologia. Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie integracyjnym, a szkolenie odbywam w ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W pracy często wykorzystuję metody terapii poznawczo-behawioralnej oraz ericksonowskiej, która jest mi szczególnie bliska. 

psycholog tychy     W przeszłości ukończyłam również studia magisterskie na wydziale zarządzania, a wiele lat praktyki dało mi szeroką wiedzę z zakresu problemów współczesnego biznesu, które często przekładają się na dolegliwości somatyczne zgłaszane przez pacjentów. Współpracowałam między innymi ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie – Kliniką Chirurgii Onkologicznej oraz Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. Stale dbając o swój rozwój zawodowy, staram się uczestniczyć w konferencjach i szkoleniach branżowych. 

    Jako członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, zapewniając pacjentom maksymalne poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji. Moją pracę poddaję regularnej superwizji. W gabinecie konsultuję osoby dorosłe indywidualnie, prowadzę również terapię par i małżeństw. Staram się łączyć wiedzę i doświadczenie z różnych szkół terapeutycznych w celu lepszego dopasowania do potrzeb pacjenta.

Zapraszam serdecznie
Beata Czerny